![](https://www.rigas-feraios.gr/wp-content/uploads/2021/06/196676528_1951098951723833_3361680729945123892_n-300x225.jpg)
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΝΕΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗ ΤΟΥ 304 ΠΕΒ
Τον Δήμαρχο Ρήγα Φεραίου, Δημήτρη Νασίκα, επισκέφθηκε ο διοικητής του 304 ΠΕΒ, συνταγματάρχης τεχνικού, Σωτήριος Αργυρόπουλος την Παρασκευή 4 Ιουνίου 2021 στο πλαίσιο εθιμοτυπικής επίσκεψης.
Η συνάντηση πραγματοποιήθηκε σε ιδιαίτερα φιλικό κλίμα και συζητήθηκαν μια σειρά από θέματα κοινού ενδιαφέροντος. Τονίστηκε δε η άριστη συνεργασία ετών του Δήμου και της τοπικής κοινωνίας με το 304 ΠΕΒ και οι δύο πλευρές αναφέρθηκαν στη συνέχιση της προς όφελος της τοπικής κοινωνίας.
Ο Δήμαρχος προσέφερε στον Διοικητή εκδόσεις που αφορούν το έργο του εθνομάρτυρα Ρήγα Βελεστινλή.